Informácie o chate

Komfortná Chata Terchová, do ktorej Vás srdečne pozývame, sa nachádza 3 km od malebnej a turisticky obľúbenej obce Terchová. Pobyt u nás je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre aktívnych seniorov, turistov, cyklistov, lyžiarov. Moderné zariadenie chaty v spojení s krásnym exteriérom Vám zaručia perfektný pobyt.

Radi Vás ubytujeme počas celého roka. Maximálna kapacity chaty je 8 lôžok vrátane prísteliek. Prízemie tvorí otvorený priestor, kde strávite väčšinu Vášho času. Gauč, ktorý zároveň slúži ako prístelka pre dve osoby, poskytuje pohodlie počas sledovania satelitnej televízie. Správnu romantickú atmosféru aj spríjemnenie chladných večerov Vám zabezpečí horiaci oheň v krbe. Priestor je jedálenským stolom prepojený s kuchynskou časťou, ktorá je plnohodnotne vybavená pre Vaše kulinárske umenie. Použijete v nej keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, chladničku, mrazničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač, toastovač, umývačku riadu a barové sedenie. Uvarenú kávu či čaj si pokojne vychutnajte na terase, na ktorú vstúpite priamo z obývacieho priestoru.

Skvelý spánok Vás čaká v niektorej z troch 2-lôžkových spální. Každá z nich je vybavená manželskou posteľou, v jednej sa navyše nachádza aj gauč ako forma prístelky pre dve osoby. Z neho si pozriete televízor. Bonusom tejto spálne je balkón, ktorý Vám poskytne krásny výhľad na okolie. Osvieženie Vás čaká v kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou, ktorá sa nachádza v prízemí objektu.

Vonku si posedíte v altánku s grilom, prípadne pri ohnisku popri opekaní špekáčikov. Pri chate sa nachádza udržiavaná záhrada, na ktorej si zahráte futbal alebo bedminton. Okolie Terchovej je ako stvorené na aktívnu dovolenku, preto si neváhajte so sebou vziať aj bicykle či lyže, ktoré si bezpečne uskladníte. Samozrejmosťou je zabezpečené WiFi pripojenie na internet aj parkovanie priamo pri chate.

Okolie je ako stvorené na cyklistiku, turistiku a hubárčenie. Deti sa potešia jazde Terchovským vláčikom aj návšteve Lanového Parku Dino Adventure, Mini ZOO Terchová aj pohľadu na úžasný Drevený betlehem Terchová. Oddych Vám poskytne Relaxačné centrum Terchovec, trošku aktivity zase výlet k Jánošíkovým dieram. Skvelá lyžovačka Vás čaká priamo v Terchovej, prípadne vo Vrátnej.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Chate Terchová. Veríme, že pobyt u nás sa Vám bude páčiť a budete sa k nám radi a opakovane vracať.

Ak máte záujem o rezerváciu chaty, vyplňte formulár na kontaknej stránke